O NÁS

NAŠA CESTA K PLECHOVKÁM

Sme rodina, ktorá rada cestuje. Na cestách za novými výzvami a zážitkami sme vždy riešili, čo a kde budeme jesť. Nie vždy to bolo jednoduché. Vysoké teploty v lete, hľadanie dobrej reštaurácie, nákupy jedla, varenie, to všetko boli dôvody, prečo sme začali hľadať efektívne riešenie. Navyše, čas strávený varením sme chceli využiť na svoje koníčky, relax a rodinu.

Preto nás nadchlo jedlo v konzerve. A pritom to nie je žiadna novinka. Už naši rodičia s obľubou brávali konzervy na dovolenku. A preto tvrdíme, čo je dobré, to pretrvá.

Hotové jedlá, polievky a mäsové konzervy v plechovkách si našli hneď svojich priaznivcov. Využívajú ich turisti, kempisti, dovolenkári, ale i kamionisti a ľudia, ktorí nemajú možnosť uvariť si jedlo.

Naša ponuka jedál je pestrá, chutná a hlavne bez konzervantov a chemických farbív. Sterilizačný obalový materiál je jedným z najkvalitnejších na trhu. Je pevný, nerozbitný a vydrží v záťažových podmienkach až do 30 °C. Vďaka sterilizácii vo vodnom autokláve majú Hotovky z plechovky záruku až tri roky. Zo skúsenosti ale vieme, že tak dlho na polici nevydržia.

Zaujímavosťou je, že naše plechovky už boli i na Rally Dakar. Úspešný slovenský pretekár Štefan Svitko si na nich pochutnal v takých extrémnych podmienkach, aké môžu byť jedine v horúcej Afrike.

Našou najväčšou radosťou je dobre najedený zákazník, ktorý vie, čo mu chutí a vie to i oceniť. Zlepšujeme receptúry, počúvame priania a pozeráme dopredu, čo sa dá upraviť a zefektívniť.

Každé jedlo má svoju históriu, svoj príbeh. Sme radi, že Hotovky z plechovky budú mať vďaka vám ten svoj. 

 Prajeme dobrú chuť a veľa zážitkov nielen na cestách.

Späť do obchodu