O NÁS

NAŠA CESTA K PLECHOVKÁM

Sme rodina, ktorá rada cestuje. Na cestách za novými výzvami a zážitkami sme vždy riešili, čo a kde budeme jesť. Nie vždy to bolo jednoduché. Vysoké teploty v lete, hľadanie dobrej reštaurácie, nákupy jedla, varenie, to všetko boli dôvody, prečo sme začali hľadať efektívne riešenie. Navyše, čas strávený varením sme chceli využiť na svoje koníčky, relax a rodinu.

Preto nás nadchlo jedlo v konzerve. A pritom to nie je žiadna novinka. Už naši rodičia s obľubou brávali konzervy na dovolenku. A preto tvrdíme, čo je dobré, to pretrvá.

Hotové jedlá, polievky a mäsové konzervy v plechovkách si našli hneď svojich priaznivcov. Využívajú ich turisti, kempisti, dovolenkári, ale i kamionisti a ľudia, ktorí nemajú možnosť uvariť si jedlo.

Naša ponuka jedál je pestrá, chutná a hlavne bez konzervantov a chemických farbív. Sterilizačný obalový materiál je jedným z najkvalitnejších na trhu. Je pevný, nerozbitný a vydrží v záťažových podmienkach až do 30 °C. Vďaka sterilizácii vo vodnom autokláve majú Hotovky z plechovky záruku až tri roky. Zo skúsenosti ale vieme, že tak dlho na polici nevydržia.

Zaujímavosťou je, že naše plechovky už boli i na Rally Dakar. Úspešný slovenský pretekár Štefan Svitko si na nich pochutnal v takých extrémnych podmienkach, aké môžu byť jedine v horúcej Afrike.

Našou najväčšou radosťou je dobre najedený zákazník, ktorý vie, čo mu chutí a vie to i oceniť. Zlepšujeme receptúry, počúvame priania a pozeráme dopredu, čo sa dá upraviť a zefektívniť.

Každé jedlo má svoju históriu, svoj príbeh. Sme radi, že Hotovky z plechovky budú mať vďaka vám ten svoj. 

 Prajeme dobrú chuť a veľa zážitkov nielen na cestách.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie