Sam Mills

Webová stránka značky: Sam Mills

 

Sam Mills je rodinná firma, ktorá verí v dlhodobé vzťahy a v šťastie na tanieri, kratívne kombinácie chutí a inovácie, ktoré podporujú zdravý životný štýl.
Ponúka chutné a zdravé jedlá, jednoduché na prípravu a  garantuje kvalitné, čisté, bezpečné a nealergické receptúry.

"Zaviazali sme sa k dokonalosti vo výrobe a distribúcii a robíme všetko pre to, aby sme sa stali preferovanou voľbou pre tých, ktorí si cenia zdravie a vysokokvalitné produkty."

Ako priaznivci moderného životného štýlu sa im prostredníctvom inovácií a investícií do technológií podarilo v bezlepkovom priemysle vyvážiť pomer ceny a kvality a aj 12 rokov po založení naďalej ponúkať spotrebiteľom jedinečné inovatívne produkty.

 

Benefity výrobkov Sam Mills

BEZLEPKOVÝ
Podľa pravidiel EÚ a FDA by potravina, ktorá má byť označená ako „bezlepková“, mala obsahovať menej ako 20 mg/kg (ppm) lepku. V niektorých krajinách tento obsah lepku klesá na 5 ppm alebo 3 ppm.

 

ORGANICKÝ
Pri vývoji špičkového sortimentu plne rešpektujeme pravidlá ekologického poľnohospodárstva.
Tieto pravidlá sa vzťahujú na všetky oblasti poľnohospodárskej výroby a sú založené na niekoľkých kľúčových zásadách, ako sú:
– zákaz používania geneticky modifikovaných organizmov (GMO);
– zákaz používania ionizujúceho žiarenia;
– obmedzenie používania umelých hnojív, herbicídov a pesticídov. 

 

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN
Aby bol výrobok označený ako s vysokým obsahom bielkovín, je potrebné, aby aspoň 20 % energetickej hodnoty potraviny zabezpečovali bielkoviny.

 

VYSOKÝ OBSAH VLÁKNINY
Výrobky označené ako s vysokým obsahom vlákniny obsahujú minimálne 6 g vlákniny / 100 g alebo minimálne 3 g vlákniny / 100 kcal.

 

NÍZKY OBSAH SACHARIDOV

LEN JEDNA ZLOŽKA
Produkty "1 ingrediencia" obsahujú iba zložku uvedenú na obale a majú receptúru 100% čistej múky bez pridaných chemických prísad.

 

VEGÁNSKE A VEGETARIÁNSKÉ
Produkty odporúčané pre vegetariánov a vegánov by nemali obsahovať zložky živočíšneho pôvodu. Vegánske zásady akceptujú iba ingrediencie z rastlinných zdrojov, vrátane rýb, mliečnych výrobkov, vajec a medu.

 

BEZ PRÍDAVNÝCH A KONZERVAČNÝCH LÁTOK
Výrobok neobsahuje konzervačné látky a syntetické potravinárske prísady.

 

BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Výrobky neobsahujú cukor ani žiadne pridané sladidlá, prírodné ani umelé.

 

NÍZKY OBSAH SOLI

 

BEZ ALERGÉNOV
Produkty, ktoré sú označené ako „bez alergénov“, neobsahujú 14 najbežnejších alergénov, ako je pšenica / lepok, mliečne výrobky, arašidy, stromové orechy, vajcia, sója, ryby alebo kôrovce atď. – alergény, ktoré tvoria 90 % všetkých potravinových alergických reakcií na celom svete.

 

Žiadne produkty značky Sam Mills sa nenašli...
Späť do obchodu