Sam Mills

Webová stránka značky: Sam Mills

 

Sam Mills je rodinná firma, ktorá verí v dlhodobé vzťahy a v šťastie na tanieri, kratívne kombinácie chutí a inovácie, ktoré podporujú zdravý životný štýl.
Ponúka chutné a zdravé jedlá, jednoduché na prípravu a  garantuje kvalitné, čisté, bezpečné a nealergické receptúry.

"Zaviazali sme sa k dokonalosti vo výrobe a distribúcii a robíme všetko pre to, aby sme sa stali preferovanou voľbou pre tých, ktorí si cenia zdravie a vysokokvalitné produkty."

Ako priaznivci moderného životného štýlu sa im prostredníctvom inovácií a investícií do technológií podarilo v bezlepkovom priemysle vyvážiť pomer ceny a kvality a aj 12 rokov po založení naďalej ponúkať spotrebiteľom jedinečné inovatívne produkty.

 

Benefity výrobkov Sam Mills

BEZLEPKOVÝ
Podľa pravidiel EÚ a FDA by potravina, ktorá má byť označená ako „bezlepková“, mala obsahovať menej ako 20 mg/kg (ppm) lepku. V niektorých krajinách tento obsah lepku klesá na 5 ppm alebo 3 ppm.

 

ORGANICKÝ
Pri vývoji špičkového sortimentu plne rešpektujeme pravidlá ekologického poľnohospodárstva.
Tieto pravidlá sa vzťahujú na všetky oblasti poľnohospodárskej výroby a sú založené na niekoľkých kľúčových zásadách, ako sú:
– zákaz používania geneticky modifikovaných organizmov (GMO);
– zákaz používania ionizujúceho žiarenia;
– obmedzenie používania umelých hnojív, herbicídov a pesticídov. 

 

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN
Aby bol výrobok označený ako s vysokým obsahom bielkovín, je potrebné, aby aspoň 20 % energetickej hodnoty potraviny zabezpečovali bielkoviny.

 

VYSOKÝ OBSAH VLÁKNINY
Výrobky označené ako s vysokým obsahom vlákniny obsahujú minimálne 6 g vlákniny / 100 g alebo minimálne 3 g vlákniny / 100 kcal.

 

NÍZKY OBSAH SACHARIDOV

LEN JEDNA ZLOŽKA
Produkty "1 ingrediencia" obsahujú iba zložku uvedenú na obale a majú receptúru 100% čistej múky bez pridaných chemických prísad.

 

VEGÁNSKE A VEGETARIÁNSKÉ
Produkty odporúčané pre vegetariánov a vegánov by nemali obsahovať zložky živočíšneho pôvodu. Vegánske zásady akceptujú iba ingrediencie z rastlinných zdrojov, vrátane rýb, mliečnych výrobkov, vajec a medu.

 

BEZ PRÍDAVNÝCH A KONZERVAČNÝCH LÁTOK
Výrobok neobsahuje konzervačné látky a syntetické potravinárske prísady.

 

BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Výrobky neobsahujú cukor ani žiadne pridané sladidlá, prírodné ani umelé.

 

NÍZKY OBSAH SOLI

 

BEZ ALERGÉNOV
Produkty, ktoré sú označené ako „bez alergénov“, neobsahujú 14 najbežnejších alergénov, ako je pšenica / lepok, mliečne výrobky, arašidy, stromové orechy, vajcia, sója, ryby alebo kôrovce atď. – alergény, ktoré tvoria 90 % všetkých potravinových alergických reakcií na celom svete.

 

spagety zo zeleneho hrasku
1,99 €

Špagety s vysokým obsahom bielkovín sú vyrobené zo 100 % zeleného hrášku. Vďaka jedinečnej výrobnej technológii sú cestoviny chutné a majú konzistenciu „al dente“. Sú...

609
spagety z cervenej sosovice
1,99 €

Špagety s vysokým obsahom bielkovín sú vyrobené len z červenej šošovice. Vďaka jedinečnej výrobnej technológii sú cestoviny chutné a majú konzistenciu „al dente“. Sú...

606
250g penne zo zeleného hrášku Sam Mills
1,99 €

Penne s vysokým obsahom bielkovín sú vyrobené zo 100 % zeleného hrášku. Vďaka jedinečnej výrobnej technike majú penne dobrú chuť a skutočnú konzistenciu „al dente“.

603
250g vretená z červenej šošovice Sam Mills
1,99 €

Fusilli s vysokým obsahom bielkovín sú vyrobené len z červenej šošovice. Vďaka jedinečnej výrobnej technológii sú cestoviny chutné a majú konzistenciu „al dente“. Sú...

600
250g veretná z cíceru Sam Mills
Tip
1,99 €

Fusilli Sam Mills sú vyrobené iba z cíceru. Vďaka výrobnej technológii sú cestoviny chutné a majú konzistenciu „al dente“.Sú ľahko stráviteľné, ich príprava je rýchla a jednoduchá.

597
kukuricne penne
1,20 €

Kukuričné ​​cestoviny Sam Mills sú zdravá alternatíva pšeničných cestovín. Vďaka výrobnej technológii majú cestoviny dobrú chuť aj konzistenciu „al dente“. Jednoduchá príprava a...

594
kukuricne vretena
1,20 €

Kukuričné ​​cestoviny Sam Mills sú zdravá alternatíva pšeničných cestovín. Vďaka výrobnej technológii majú cestoviny dobrú chuť aj konzistenciu „al dente“. Jednoduchá príprava a...

591
kukuricne kolienka
1,20 €

Kukuričné ​​kolienka Sam Mills sú zdravou alternatívou pšeničných cestovín. Vďaka výrobnej technológii majú cestoviny dobrú chuť aj konzistenciu „al dente“. Jednoduchá príprava...

585
8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie